Drogie Podkarpackie, tegoroczna Biblioteka Przedszkolaka zawita do Was już we wrześniu❗️
Każde przedszkole, w którym przeprowadzamy warsztaty literacko-typograficzne otrzymuje: 11 wspaniałych książek, karty pracy, scenariusze zajęć i inne materiały. Dodatkowo w kuferku-minibiblioteczce znajdą się typograficzne okularki dla każdego dziecka! 🕶️
Celem projektu jest promocja czytelnictwa wśród przedszkolaków pochodzących z małych miejscowości. Chcielibyśmy wspomóc placówki oświatowe w realizacji tego działania, a także rozpalić wyobraźnię najmłodszych. Wspólnie udowadniamy, że czytelnictwo jest nie tylko świetną zabawą, ale również źródłem doświadczeń na całe życie.
Zainteresowani? 😁 Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem mailowym: biblioteka.przedszkolaka@gmail.com.
Udział w projekcie jest zupełnie bezpłatny. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Zrealizowano ze środków Województwa Podkarpackiego.