W ubiegłym tygodniu nasze kuferki-minibiblioteczki wyruszyły w podróż na Pomorze Zachodnie 🚗🏖
W 15 przedszkolach odbyły się warsztaty inauguracyjne, podczas których dzieci wysłuchały pięknych bajkowych historii i stworzyły swoje typograficzne autoportrety. Teraz, przez kolejne miesiące, będą zaprzyjaźniać się z kolejnymi bohaterami literackimi i (mamy nadzieję) zakochiwać się w książkach ❤️📖 Więcej zdjęć z warsztatów pojawi się na naszej stronie internetowej: bibliotekaprzedszkolaka.pl
Bardzo dziękujemy wszystkim przedszkolom, które wzięły udział w projekcie. W tej edycji były to: Przedszkole Samorządowe w Rosnowie, Publiczne Przedszkole Nr 2 „Tęczowa Kraina” w Choszcznie, Przedszkole Miejskie im. Kubusia Puchatka w Lipianach, Przedszkole nr 1 im. Kubusia Puchatka w Sławnie, Przedszkole Miejskie w Cedyni, Zespół Szkolno- Przedszkolny w Cedyni, Przedszkole Publiczne „Happy Days – Szczęśliwe Dni” w Starych Bielicach, Przedszkole Publiczne w Żabowie, Przedszkole Miejskie nr 2 „Pod Topolą” w Barlinku, Przedszkole Publiczne nr 1 w Mierzynie, Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Zamęcinie, Przedszkole Nr 2 im. Jana Brzechwy w Sławnie, Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi „Zielone Przedszkole” w Nowogardzie, Szkoła Podstawowa w Piasku, Przedszkole w Mielnie.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.