Mamy ogromną przyjemność poinformować, że za nami wszystkie z planowanych inauguracyjnych warsztatów, podczas których przedszkolaki z 20 podkarpackich przedszkoli miały okazję wysłuchać bajek oraz stworzyć niesamowite, typograficzne autoportrety. Mamy nadzieję, że będzie to dla nich początek wielkiej miłości do książek! 😍📖
Dziękujemy bardzo serdecznie naszym najmłodszym uczestnikom projektu. W tegorocznej edycji były to przedszkolaki z następujących placówek: Przedszkole w Borowej, Szkoła Podstawowa w Hoczwi, Przedszkole Gminne w Dukli, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzyskach, Publiczne Samorządowe Przedszkole w Trześni, Niepubliczne Przedszkole „Akademia Marzeń” w Alfredówce, Publiczna Szkoła Podstawowa Alfredówka, Gminne Przedszkole w Palikówce, Szkoła podstawowa im. gen. Wł. Sikorskiego w Hyżnem, Publiczne Przedszkole w Żarówce, Przedszkole Nr 1 im. Małego Księcia w Wielkich Oczach, Publiczne Przedszkole w Żarówce, Przedszkole Nr 1 im. Małego Księcia w Wielkich Oczach, Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Piwodzie z Filią w Cetuli, Szkoła: Publiczna Szkoła Podstawowa w Gumniskach, Miejskie Przedszkole Nr 2 „Tęczowe Przedszkole” w Lubaczowie, Przedszkole Samorządowe, Przedszkole Miejskie Nr 6 im. Janiny Porazińskiej w Dębicy, Samorządowe Publiczne Przedszkole w Podleszanach, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Baszni, Przedszkole w Podgrodziu oraz Przedszkole w Iwoniczu.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Dofinansowano ze środków Województwa Podkarpackiego.