Ruszają zapisy do Biblioteki Przedszkolaka w województwie zachodniopomorskim! 📚
Jeżeli tak jak my lubicie udział w kreatywnych warsztatach, a w Waszym przedszkolu przyda się nasz kuferek-minibiblioteczka, to nie czekajcie dłużej – zapisujcie swoje placówki do udziału w programie. Zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod adresem biblioteka.przedszkolaka@gmail.com.
Gwarantujemy świetną zabawę, 11 pozycji do przedszkolnej biblioteczki, a także materiały edukacyjne oraz wsparcie dydaktyczne. Udział w projekcie to nie tylko inauguracyjne spotkanie warsztatowe, ale również kontynuacja działań przez 3 kolejne miesiące i wiele pięknych chwil spędzonych z książkami.
Do zobaczenia! 😍
Udział w projekcie jest zupełnie bezpłatny. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Zrealizowano ze środków Województwa Zachodniopomorskiego.