Niemal wszystkie przedszkolaki z Ełku otrzymały wyjątkową biblioteczkę na kółkach – kuferek Biblioteki Przedszkolaka! Znalazło się w nim aż dziesięć książek, które bez wątpienia pokocha każdy, kto tylko je pozna! Poza książkami do ełckich przedszkoli powędrowały materiały do przeprowadzenia dziesięciu ciekawych i niesztampowych warsztatów literackich: karty pracy, specjalne teczki, kukiełki babci i dzidka, typograficzne okulary, a także pamiątkowy dyplom i naklejka dla grupy przedszkolnej biorącej udział w projekcie.

Wbrew pozorom do Ełku nie dotarliśmy na hulajnodze, chociaż bardzo byśmy tygo chcieli! Nasze odwiedzimy były możliwe dzięki wsparciu i dofinansowaniu ze środków budżetu samorządu Miasta Ełk – dziękujemy za zaproszenie! Fotorelację za wszystkich ełckich przedszkoli znadziecie w zakłądce Galeria zdjęć. Tymczasem my pędzimy dalej, kolekcjonować książki do czytelniczego kuferka i opracowywać nowe, jeszcze lepsze warsztaty z książką w roli głównej.