Rozpoczęliśmy tegoroczną edycję Biblioteki Przedszkolaka – kuferki-minibiblioteczki są już w drodze do przedszkolaków z Pomorza. Odwiedzimy aż 25 przedszkoli w 21 miejscowościach.
Niektóre przedszkolaki już miały możliwość wzięcia udziału w warsztatach i dochodzą nas słuchy, że są bardzo zadowolone :).
Dzieci, które jeszcze czekają na nasz przyjazd, serdecznie pozdrawiamy i niecierpliwie czekamy na wspólne czytanie i zabawę!
Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Zrealizowano ze środków Województwa Pomorskiego.